KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13778362

nr 1377 8362

Krasse, Gärdesgård. Signerad, daterad 1951. Olja på pannå, 26x21 cm, yttermått inklusive ram: 40x34cm

Utrop:

500 kr

måndag 8 februari 2021
kl 20:27:52